Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 20:52

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Всього лиш перетнути океан
Всього лиш перетнути океан

Для вихованців школи-інтернату новорічні свята, ранки, канікули вже минули. Діти з новими силами сіли за парти. І шкільне життя знов вирує: виховні заходи, цікаві зустрічі чекають на наших вихованців.

І знову середа, і знову зустріч з цікавою людиною. Цього разу до нас завітала юна кобелячанка, учениця 11 класу ЗСШ №2 Наталка Галушко. Так, не дивлячись на свій вік, Наталці вже є про що розповісти не тільки своїм одноліткам. Дівчину з цікавістю слухали й дорослі, особливо ті, хто любить подорожувати. Наталка ж мала незвичайне турне. Швидше ділову поїздку, яка поєднала в собі корисне із приємним.

Поїздка до Сполучених Штатів Америки саме такою для Наталки  й була. Побувати за океаном, вчити англійську у вільному спілкуванні мріяла давно. Та мрія втілилась у життя не відразу.  За умовами Програми «FLEX» наша землячка потрапила до числа переможців відбору за другим разом. 250 щасливчиків, серед яких була й Наталка,  академічний 2015-2016  рік навчалися за океаном.

Про побачене  дівчина розповідала залюбки. Весь час перебування «там» минув на враженнях та емоціях. І.розповідаючи про далекий Техас, де Наталка жила й навчалася у прийомній сім’ї, вона ніби знову переживала пережите. Як живуть та навчаються американські школярі, як святкують різдво й Новий рік у Техасі, які розважальні заходи влаштовує сама молодь – про все це та багато інших цікавинок дізналися наші вихованці від Наталки Галушко.

Вже прощаючись, дівчина додала як побажання: «Америка – це так далеко і так близько для нас. А щоб потрапити туди за програмою «ФЛЕКС», тобто безкоштовно, потрібні три речі: знання, прагнення й бажання. Останнє є найпереконливішим аргументом.».

Зустріч організувала педагог-організатор Любов Койнаш.

Переглядів: 481 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »