Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 02:30

Наші досягнення

Нам є чим пишатися. Адже наші юні артисти,майстри ужитково-прикладного мистецтва постійно стають призерами Всеукраїнських та обласних конкурсів.

Так 23 листопада 2017 р. відбувся 8 обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців інтернатних закладів.

У конкурсі взяли участь 5 учасників- вихованців нашого НРЦ, які продемонстрували свої вміння в номінаціях:

• Рукоділля
  • Природний матеріал
  • Паперова пластика
  • Ліплення

На підставі рішення журі наші учні за досягнуті успіхи нагороджені Дипломами:

2 ступеня(паперова пластика)- Татарко Вікторія

2 ступеня ( природні матеріали) - Іваненко Федір;

2 ступеня (рукоділля) - Стога Христина;

2 ступеня (рукоділля) - Паламарчук Владислава;

3 ступеня (ліплення)- Дінець Нонна.

У лютому 2018 р. учні Кобеляцького НРЦ вибороли призові місця у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя» (Заїчкін Владислав - 2 місце, Ус Карина - 2 місце); а у березні 2018 р. - в обласному конкурсі «Годівничка» на базі Полтавського натуралістичного центру (Іваненко Федір - 1 місце);

У квітні 2018 р. 6 наших учнів взяли участь у конкурсі «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів. Вони продемонстрували свої вміння і отримали три призові місця в номінаціях:

• вокал (Скрипай Катерина, Банд Саманта);
  • декламаторське мистецтво (Маковець В’ячеслав)

Маємо і спортивні досягнення - участь у змаганнях з міні-футболу та настільного тенісу під патронатом обласної громадської організації «Фонд братів Павліченко». Серед 6 команд з міні-футболу наші діти посіли 4 місце, а тенісисти досягли вищих результатів і привезли призове почесне друге та третє місце (Маковець Руслан)

«  Листопад 2018  »