Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 09:17

Головна » 2017 » Лютий » 22

Перше кохання народжується в школі. І, напевно, немає такої людини, яка б не взнала це почуття, не відчула солодкої муки переживань чи перших розчарувань.

У нашій школі вже стало традицією – відзначати 14 лютого, як день закоханих, День святого Валентина. Ось і цьогоріч святково вбрана зала та учасники дійства зустрічали гостей. Пари закоханих – Зоряна Паламарчук та Володя Павлов, Влада Паламарчук та Артур Потієнко, Люба Яременко та Руслан Маковець приготувалися до життєвих випробувань. Для глядачів це була просто реальна гра акторів. А для юних акторів – реальність гри.

Свої почуття закохані виражали у поезії, у піснях, у танцях. Відтворювали на сцені й складні життєві ситуації.

Переглядів: 630 | Додав: bogdan | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (0)

Роки минають, а біль Афганістану з часом не вщухає. Та чи й можливо зітерти з пам′яті нашого народу цю десятилітню війну, яка вписалася в нашу історію чорною смугою і не відпускає вже майже три десятиліття? Пройшлася вона, прокотилася чорним вихрем по долях людських, забираючи молодих, енергійних юнаків, чоловіків. Чорним горем, гіркими слізьми матерів, коханих, дружин, дітей ще довго й довго відлунюватиме афгано-радянська війна і для нас, українців.

Вшанували пам′ять загиблих на чужій землі і за чужі інтереси воїнів-земляків та привітали тих, хто повернувся на батьківщину, виконавши так званий «інтернаціональний обов′язок» на території республіки Афганістан і в нашій школі.

Хоч і сумна це подія – 28 річниця виведення військ ,– та все ж таки пі ... Читати далі »

Переглядів: 477 | Додав: bogdan | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »