Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 00:19

Головна » 2016 » Лютий » 1 » Поповнення в шкільному сімействі
Поповнення в шкільному сімействі

27 січня в школі-інтернаті сталася подія. Садочок «Сонечко» гостинно відчинив двері для малюкам 3-5 років.

На урочистому відкритті були присутні голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко, начальник відділу освіти Кобеляцької РДА Наталія Коваль, начальник Кобеляцького Відділку Поліціі Головного Управління Національної Поліції в Полтавській області підполковник поліції Володимир Федан та інспектор Кобеляцького Відділку Поліції лейтенант поліції Олександр Данило.

Гостей привітала директор школи-інтернату Валентина Шпорт. Вона наголосила на тому, що  за 52 роки існування  навчального закладу дошкільнята прийшли до нас вперше.

Голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко подякувала працівникам  школи за  те, що вони змогли зробити її другою домівкою для дітей.

− Домашній затишок, невимушена атмосфера завжди панують у стінах школи-інтернату.   Отже, і  ці малючки будуть оточені теплом і турботою дбайливих вихователів- додала Таміла В’ячеславівна.

Гості прийшли на свято з подарунками. Солодощі та іграшки вручили вони вихователям.

Старші діти, вітаючи поповнення в своїй шкільній сім′ї, інсценізували казку  про Колобка, який заблудився й шукав дорогу до садочка «Сонечко».

А далі на присутніх чекали урочисте перерізування стрічки та освячення дитячих кімнат.

Садочок запрацював.

Переглядів: 494 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0