Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 19:42

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Поінформований – озброєний
Поінформований – озброєний

У школі проходить тиждень здоров′я та здорового способу життя.  З цієї нагоди вчителі Аліна Ніколаєнко та Людмила Тихоненко 24 січня організували зустріч з провідними інспекторами Кобеляцької РСГУДСНС України в Полтавській області старшим лейтенантом Андрієм Коваленком та старшим лейтенантом Віталієм Пищитою.

Як запобігти пожежі, обмороженню кінцівок, як  поводитися на льоду та як користуватися вогнегасником – теми, які нині актуальні для рибалок, любителів розкладати вогнище, охочих до прогулянок у лісі та катання на ковзанах.

Після цікавої розповіді-інструктажу у школярів все ж таки виникли запитання до емчеесників. Дітей, переважно хлопчаків, цікавило те, чи виникали вже пожежі у нашому районі цьогоріч і яких збитків вони завдали, чи доводилось вже рятувати рибалок і знешкоджувати старі боєприпаси. На щастя, з початку нового року на пожежі у нашому районі не довелось виїжджати, а ось рибалку на водосховищі у Світлогірському рятували.

Щоб легше  було учням засвоїти почуте,   інспектори показали відеоматеріал про правила поведінки з вогнем та про те, наскільки може бути небезпечною зброя, яка пролежала в землі десятки років.

Переглядів: 490 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »