Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 16:46

Головна » 2016 » Лютий » 17 » Карвінг як мистецтво перетворення
Карвінг як мистецтво перетворення

Тиждень охорони здоров′я в школі-інтернаті  триває. Кожен день відзначається цікавими заходами та зустрічами. Так, 4 лютого до нас завітали майстри виробничого навчання Кобеляцького аграрного ліцею – Олександр Савенко та Геннадій Кривонос.

Що таке мистецтво карвінгу, як цьому навчитися та як ці знання використовувати на практиці – такою була тема зустрічі кулінарів з нашими вихованцями.

В актовій залі школи на той час був аншлаг. Запах цитрусових нікого  не міг залишити байдужим. Всім було цікаво, як в умілих руках майстрів звичайний апельсин перетворювався на жарптицю, червонобоке, апетитне яблуко – на лебедя, а банан з виноградом – на дельфіна.  Фруктова нарізка  стала виглядати  апетитнішою, ніж    звичайне яблуко чи   екзотичні банани, ківі    й виноград.  Глядачам було цікаво спостерігати за процесом перетворення плодів у фруктові букети. Та всі чекали того моменту, коли ж нарешті можна буде скуштувати ту смакоту. І майстри виправдали нетерпляче очікування залу. Дегустація пройшла успішно.

Так,  із пристосувань та інструментів – лише звичайний гастрономічний ніж і  фантазія та умілі руки майстра роблять дива.

Зустріч для 5-10 класів організували вчителі Аліна Ніколаєнко та Людмила Тихоненко.

Переглядів: 514 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »