Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 15:05

Головна » 2016 » Лютий » 29 » Час і досі не згоїв рани
Час і досі не згоїв рани

15 лютого минає 27 років із дня закінчення війни в Афганістані і 37 років від тоді, як Радянський Уряд прийняв рішення ввести   контингент військ до ісламської держави.

У нашій школі також вшанували скорботну дату й пам′ять про тих, хто, виконуючи так званий «інтернаціональний обов′язок», не повернувся на батьківщину з далекого Афганістану. Вечір пам»яті  й був присвячений цій трагічній сторінці нашої радянської історії.

Втратами й бідою   ,  незгоєними ранами  обернулася для українського народу зокрема , ця «миротворча місія» на території  чужої країни.

Учасники заходу згадали й про наших земляків. 128 кобелячан ніколи не забудуть Афганістан. Для них немає такого поняття, як давність подій. А п′ятеро воїнів-афганців повернулися додому в цинкових домовинах. Це Іван Федюра, Юрій Покотило, Микола Білаш, Микола Петренко, Сергій Тьомкін. Вони навічно лишились молодими і для нас живуть у короткому слові пам′ять.

Не забули учні й про наших колег, на долю яких також випали випробування на палаючій афганській землі. Це вчитель фізкультури Володимир Фесик та тесля Олександр Ананенко.

Ми маємо знати про страшні події безглуздої війни і пам′ятати, що серед нас живуть люди, які в 20, 30 років стали свідками та учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися  їхньою мужністю, героїзмом, подвигом. Такою була мета заходу, який організував і провів вихователь Сергій Келеберда.

Переглядів: 443 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »