Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 06:28

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Афганське відлуння крізь роки
Афганське відлуння крізь роки

Роки минають, а біль Афганістану з часом не вщухає. Та чи й можливо зітерти з пам′яті нашого народу цю десятилітню війну, яка вписалася в нашу історію чорною смугою і не відпускає вже майже три десятиліття? Пройшлася вона, прокотилася чорним вихрем по долях людських, забираючи молодих, енергійних юнаків, чоловіків. Чорним горем, гіркими слізьми матерів, коханих, дружин, дітей ще довго й довго відлунюватиме афгано-радянська війна і для нас, українців.

Вшанували пам′ять загиблих на чужій землі і за чужі інтереси воїнів-земляків та привітали тих, хто повернувся на батьківщину, виконавши так званий «інтернаціональний обов′язок» на території республіки Афганістан і в нашій школі.

Хоч і сумна це подія – 28 річниця виведення військ ,– та все ж таки пісні співали. Так, музична композиція «Над землею туман» у виконанні викладачів музичної школи Вікторії Татарко (соло) та Віктора Ліщини (гітара) розчулила слухачів до сліз. Живий голос, жива музика…

Не менш емоційно прозвучала й пісня «Я вернусь» у виконанні вчителя музики нашої школи Івана Балясного. А «Монолог Чорного тюльпана» у виконанні В. Ліщини зал слухав стоячи, як реквієм.

Вихованці групи Р-1 також були активними учасниками заходу. Катя Скрипай, Федя Іваненко Христина Тімохіна, Вітя Черепенін, Саманта Банд, Влада Паламарчук та інші читали вірші про ту страшну війну у мирний час.

Організатори виховного заходу, вихователі Олег Телятник та Інна Козько, надали до перегляду цікавий документальний відеоматеріал.

Переглядів: 481 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »