Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 00:24

Головна » 2015 » Січень » 26 » Від Миколая до Різдва – для щедрості й добра пора.
Від Миколая до Різдва – для щедрості й добра пора.

Зимові свята, які відкривав Святий Миколай, – весела втіха для дітвори, очікування див і подарунків, казкових пригод, костюмованих дійств та карнавалів. Багато років поспіль у Кобеляцькій школі-інтернаті готує театралізовані дійства під День Святого Миколая педагог-організатор Любов Койнаш. Щороку традиційний сюжет з-під її творчого пера доповнюється новими деталями.

Цьогорічне Свято Милосердя, Доброти, Прощення і Любові не стало винятком. У його підготовці та проведенні взяли безпосередню участь педагоги, діти, спонсори та гості зі структур правоохоронних органів, що давно опікуються виконавцями для специфічного закладу.

Головне дійство – театралізоване свято – майстерно відтворили учні початкових та середніх класів. Напередодні Свята коридор школи прикрасила виставка-конкурс дитячих малюнків відповідної тематики. Переможці Віка Татарко, Саша Мурадов, Аня Дерев»янко, Нонна Дінець, Люба Яременко, Саша Грицай, Каріна Прокапало, Руслан Маковець, Лера Озоренко, Віталіна Ткаченко, Таня Кащенко, Лоріна Овдієнко, Артур Потієнко були нагороджені грамотами.

Свято продовжили за участі гостей. Привітав однолітків музичними дарунками ансамбль з НВК №1 «Нотка», активний учасник художньої самодіяльності РЦКД. Їхній виступ входив до складу програми, підготованої за участі дітей із Кобеляк та Полтави, яку провела прокурор районної прокуратури Ольга Тітаренко. Глядачі у захваті аплодували східним красуням та полтавським брейк-дансистам колективу «Чудеса». Хлопці-танцюристи продемонстрували елементи хіп-хоп культури, зокрема танцювальну битву «бати», що є напрямком підтримки і пропаганди здорового способу життя.

Шоу «Велетенські мильні бульбашки» артистів Ліни і В'ячеслава Мусіяки із Нових Санжар діти спостерігали вдруге, але задоволення від того отримали не менше.

Крім мильних бульок, по закінченню атракціону актова зала наповнилася повітряними кульками, які передали дітям  працівники МРЕВ.

Свято завершилося різдвяною тематикою, про наближення якої нагадала лялькова вистава міжнародної місії "Arane" («Любов»). І, звичайно ж, кожен учень отримав свій солодкий подарунок із рук гостей, запрошення на свято: представників райвідділу УМВС Сергія Гузя, Ігоря Бражка, Світлани Іваніченко, Ігоря Лисенка, приватного підприємця Тетяни Ніколаєнко. Веселі солодкі свята продовжилися новорічними ранками, новими враженнями і подарунками.

У ці святкові дні, покликані дарувати один одному радість, колектив працівників та учнів, адміністрація Кобеляцької школи-інтернату з теплотою і вдячністю згадують тих людей, які власним прикладом доводять, що Добро та Любов існують на світі. Вітання зі Святами та побажання усіх людських гараздів вони передають спонсорам – колективам районної прокуратури і особисто прокурору Вадиму Кохну, ПрАТ «ЗПТ «Мрія», магазину «Два кума», ПП «Світ», ГЗК «Єрестовський» та особисто Віктору Лотоусу, райдержадмістрації, обласній та районній радам, приватним підприємцям Тетяні Ніколаєнко, подружжю Сергія та Катерини Асауленків, Олександру Семиногу, Ользі Гмизі, Віталію Савенку, кобеляцькому козацтву, Ск «Радянськиий» (Микола Андрієнко), мешканцю м. Кобеляки Володимиру Голтвянському, ліснику  Юрію Волошину, благодійній організації «Сонячний світ», приватним підприємцям із Полтави та Нових Санжар, які не назвали своїх імен, усім добрим людям. Хай береже нас усіх Господь, а Новий рік принесе нам мир і благополуччя.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 682 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0