Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 13:59

Головна » 2015 » Березень » 31 » Звіт про проведену екскурсію для дітей до пожежно-рятувального підрозділу м. Кобеляки

27 березня в гості до Кобеляцької пожежно-рятувальної частини завітали учні Кобеляцької загальноосвітньої спеціальної школи – інтернату.

Учнів привітно зустріли рятувальники. Зазвичай екскурсії розпочинаються з розповіді про ситуацію, яка склалася в районі з пожежами та іншими надзвичайними ситуаціями. Ось і цього разу рятувальники розповіли дітлахам про основні причини пожеж і надали конкретні приклади, коли до вогняної трагедії призвели дитячі пустощі або необережне поводження з вогнем.

Потім школярі  потрапили у саме серце пожежно-рятувальної частини – диспетчерський пункт. Телефони, радіостанції, карта району, комп’ютер – все викликало велику зацікавленість.

Найцікавішими для дітей були пожежні автомобілі. У них було море запитань: «А для чого зверху драбина? А скільки літрів води в цистерні? Що то за рукав та для чого треба той вентиль?».

Учням дозволили і каску вдягнути і побути всередині автомобілів. Їм також продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки, що знаходиться на озброєнні  підрозділу. Фахівці рятувальної справи розповіли учням про функціональне призначення машини та особливості її застосування при ліквідації пожежі, аварії, наслідків стихійного лиха.

Дітям також дали змогу власноруч потримати апарати ,захисні комплекти та іншу бойову амуніцію бійців служби цивільного захисту.

Наприкінці  учні висловили слова вдячності вогнеборцям та попросили ще раз провести цікаву екскурсію. «Ух, ти! Клас!» – найвища оцінка зустрічі з рятувальниками юних відвідувачів.

Євсеєнкова В.В.

Переглядів: 1012 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0