Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 03:22

Головна » 2015 » Березень » 24 » Вибір професії – це майбутнє кожного з випускників
Вибір професії – це майбутнє кожного з випускників

Вибір професії – це майбутнє кожного з випускників. Тому й до вибору ремесла слід ставитись відповідально. У такій нелегкій справі дітям  у пригоді стають вчителі й вихователі.

Так, 19 березня у Кобеляцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулась зустріч старшокласників з представником районного центру зайнятості. Фахівець з профорієнтації  Лях Наталія Анатоліївна пояснила дітям, що рішення про вибір професії повинно бути свідомим, вільним і прийматися самостійно.

Так, спеціаліст центру  розповіла про професії, які можна здобути у нашому місті й області. А також познайомила завтрашніх випускників з деякими особливостями робітничих професій (до речі, які зараз на ринку праці користуються не аби-який попитом).

Дев'яти-десятикласники переглянули також відеоролик про професіі, яким будуть навчатися.

На завершення зустрічі  Наталія  Анатоліївна подарувала старшокласникам буклети, запросила учнів відвідати  центр зайнятості, де вони зможуть пройти профдіагностичне обстеження на предмет придатності до обраної професії,та побажала всім присутнім вдалого вибору справи. Адже спеціальність має не лише забезпечувати матеріально, але й бути справою до душі. Тільки тоді можна з впевненістю говорити про людину, що вона відбулася.

Переглядів: 468 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »