Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 09:30

Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Учителям – квіти і теплі слова привітань!
Учителям – квіти і теплі слова привітань!

Будь-яке свято асоціюється з квітами. А День працівника освіти і поготів. Напевно, в цей день не було такого учня, який би до школи вирушив без букета. І наша школа цьому приклад. По коридорах злилися аромати запашних троянд, терпких хризантем, холодних жоржин.

Так, квіти – це завжди свято, це завжди урочистість. У святково прикрашеній актовій залі діти вітали своїх наставників піснями, жартами, веселими сценками.

З професійним святом колектив школи привітала заступник директора школи з виховної роботи Юлія Жученя. Юлія Аркадіївна побажала колегам гармонії, терпіння, педагогічних звершень та не знати професійного вигорання.

Під час святкового концерту висловили слова вдячності за багаторічну клопітку працю педагогам, які віддали школі не один десяток літ. А також відрекомендували молодих вчителів, трудовий шлях, яких тільки-но почався. І при чому в нашій школі. Це учитель початкових класів Анастасія Кучеренко, вчитель української мови й літератури Ольга Повар, музичний керівник Катерина Михайловська та соціальний педагог Яна Дрофа.

За теплі слова привітань з професійним святом педагоги вдячні своїм учням Каті Скрипай, Вікі Татарко, Роману Раку, Дарині Голик, Саші Дінець, Оленці Кремінь, Руслану Маковцю, Світланці Дзерве, Владі та Зоряні Паламарчук, Саманті Банд та іншим активним учасникам заходу.

Підготовка та проведення святкового концерту належить педагогу-організатору Любові Койнаш.

Переглядів: 595 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »