Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 17:43

Головна » 2015 » Жовтень » 17 » Свято, що дарує зустрічей багато
Свято, що дарує зустрічей багато

Перший день  осені знову покликав дітлахів за парти. Дружно зібралися учні школи-інтернату на урочисту лінійку. Святково вбрані дітлахи, батьки і гості нашої школи, квіти, музика. Тривожно й радісно на душі у всіх.  Для завтрашніх випускників цей вересневий  дзвінок буде  останнім першим , а для наймолодших школяриків першим у їхньому житті. Перший дзвінок, перша вчителька, перші враження.

Ведучі запрошують до вітального слова директора школи Валентину Миколаївну Шпорт. Вона вітає всіх з початком нового навчального року та з Днем знань і бажає натхнення та завзятості нашим вихованцям у такій нелегкій справі, як здобування знань.

До школи завітали й гості – керівник апарату РДА Віра Олейнікова та інструктор з інваспорту Ярослав Дмитренко. Вони привітали  школярів та працівників школи з початком нового навчального року. Авже ж, навчальний рік почався не лише для школярів.

Для вас, для кухарок,

Продзвенить перший дзвінок.

Чекаємо смачних обідів.

Ви для нас постараєтесь, ми знаємо!

І для прачок, і технічок, і завгоспа

Пролунає цей дзвінок,

Ви багато працювали,

Щоб почався цей урок.

Як не погодитись з ведучими свята!? Дійсно, всі служби нашої школи протягом літа готували її для прийому вихованців.

Весело, бадьоро запрошує шкільний дзвоник дітлахів у світлі, просторі класи. Нехай наступна сходинка шкільного життя буде для них вдалою та успішною і допоможе їм у здійсненні їхніх мрій і задумів!

Переглядів: 481 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »