Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 20:23

Головна » 2022 » Січень » 4 » Свято Милосердя і Доброти
Свято Милосердя і Доброти

День Святого Миколая -свято несподіванок і дарунків, що їх очікує кожен: і дитина, і дорослий. Чарівною казкою стає для маленьких той момент, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці Святий Миколай. Виростають діти - і добра казка зникає, а віра в диво залишається. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування - Нового року і Різдва.

17 грудня, напередодні чарівного свята, до учнів Кобеляцького ліцею завітав Чудотворець Миколай. А з ним і багато гостей: представники депутата Полтавської обласної ради та голови ФГ «Громада» Жука С.М., керуюча справами (секретар виконкому) Кобеляцької міської ради Олена Постольник, депутат Кобеляцької міської ради Павло Голтвянський, керівник Полтавської обласної організації «Українська стратегія Гройсмана» Роман Товстий, громадський діяч Вадим Чувпило, заступниця виконавчого директора Асоціації «ПОАОМС» Анна Кондратьєва, перший заступник керівника Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області Юлія Ребрик, прокурор Кобеляцького відділу Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області Сергій Голуб, які наслідуючи добрі і милосердні вчинки Миколая, обдарували дітлахів солодкими подарунками.

Свято розпочалося із привітання директора ліцею Валентини Шпорт, яка побажала усім присутнім здоров'я, натхнення, віри у диво, яке приносить Святий Миколай.

А діти, в свою чергу, віддячили гостей та усіх присутніх чудовим виступом: віршами, піснями, танцями. А ще - відкритими серцями, щирими посмішками та гарним настроєм.

Нехай цей день для кожного стане святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Переглядів: 152 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2022  »