Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 04:35

Головна » 2015 » Травень » 14 » Пам’ятає врятований світ
Пам’ятає врятований світ

Будь-яка війна – трагедія: масова загибель людей, кров і каліцтва, руйнування і злидні. Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

7 травня в актовій залі школи-інтернату зібралися діти й дорослі, аби відзначити 70-річчя великої Перемоги у Другій світовій війні та вшанувати пам’ять загиблих.

На превеликий жаль, з плином часу відходять   від нас і учасники й свідки наймасштабнішої трагедії 20 століття. Це вони наближали день 9 травня ціною свого життя, це завдяки їм народилися наші батьки, діти й онуки.

Тому організатори заходу запросили з нагоди такої знаменної події шановану людину, пенсіонерку Бобошко Раїсу Антонівну.  Вона під час німецької окупації хоч і була дитиною та пам’ятає всі жахіття тих років. Тим більше війна забрала у неї і батьків, і брата. Раїса Антонівна порівняла подвиг нашого народу у Другій світовій з війною на Сході України. «Нащадки тих, хто переміг нацизм 70 років тому сьогодні ціною свого життя відстоюють нашу землю там, на кордоні з Росією».

Цікаві відеоматеріали, концертна програма далі чекали на глядачів.

Гучними оплесками  діти й дорослі дякували організаторам свята, присвяченому Дню Перемоги – Л.Койнаш (режисеру й сценаристу), С.Келеберді (ведучому), Є.Стрельник (муз. Керівнику), І.Дядюрі (хореографу), Б.Калитці (відеорежисеру) та виконавцям художніх номерів Яні Гапон, Тані Гапон, Лілі Вільковській, Альоні Литвиненко, Саманті Банд, Марійці Бондар, Ромі Павлову, Віталику Скрипаю, Феді Іваненку, Руслані Дьомкіній, Лорині Овдієнко, Тані Кащенко.

Переглядів: 554 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »