Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 14:25

Головна » 2021 » Вересень » 21 » Олімпійський у серцях вогонь
Олімпійський у серцях вогонь

З 13 по 17 вересня у Кобеляцькому ліцеї Полтавської обласної ради було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.

Розпочався Олімпійський тиждень із урочистої лінійки, на відкриття якої було запрошено майстра спорту міжнародного класу, багаторазового чемпіона України, чемпіона Європи та світу – Письмака Артема.

Упродовж тижня в нашому ліцеї вчителями фізичної культури були проведені турніри з міні-футболу та настільного тенісу, легкоатлетичне багатоборство “Дружба”, конкурс малюнка на асфальті «Я – майбутній олімпієць».

Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення веселих стартів «Сильні, сміливі, спритні». Класними керівниками була проведена тематична година спілкування «Олімпійський рух: історія та сьогодення», бібліотекарем закладу підготовлена тематична виставка «Олімпійський у серцях вогонь».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Тиждень був насичений та цікавий. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

Переглядів: 182 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2021  »