Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 21:38

Головна » 2017 » Березень » 2 » Обов′язок – знати права, дотримуватись закону
Обов′язок – знати права, дотримуватись закону

Настанови дітям ніколи не бувають зайвими. Тим більше з настанням весни, коли більше часу вже хочеться проводити на вулиці, на свіжому повітрі. Та, на превеликий жаль, саме теплої пори року збільшується кількість скоєних правопорушень серед неповнолітніх та проти них. Тому до наших вихованців 22 лютого завітали працівники Кобеляцького відділу поліції інспектор ювенальної превенції Людмила Домнич та інспектор з дорожнього нагляду старший лейтенант Артур Матюх.

Людмила Олександрівна нагадала дітям не тільки про їх права, а й про обов'язки. Наприклад, про те, що підлітки, які досягли віку 16 років, вже можуть притягуватись до адміністративної та карної відповідальності без участі батьків. А дітям до 16 років забороняється відвідувати заклади відпочинку у вечірній час без супроводу дорослих. Вона також нагадала й про бродяжництво та жорстоке поводження у дитячому колективі та можливі наслідки від названих правопорушень .

Теплої пори року хлопчаки залюбки сідають на велосипеди та мопеди. Тому Артур Вікторович в свою чергу нагадав про правила поведінки на проїжджій частині. «Юним водіям варто пам′ятати: дорога, по якій рухається крім легкових авто ще й ваговий транспорт, не може слугувати місцем для перегонів та пустощів» - наголосив інспектор.

А потім діти ставили гостям запитання . Їх передусім цікавила статистика дорожньо-транспортних пригод та їх наслідки. Та кожен впевнений в тому, що уникне подібної участі. Та це вже залежить передусім від них самих.

Зустріч вихованців з працівниками поліції ініціювала адміністрація Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Переглядів: 424 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »