Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:24

Головна » 2016 » Листопад » 27 » Небесна Сотня – то в серцях вогонь
Небесна Сотня – то в серцях вогонь

22 листопада в актовій залі школи-інтернату зібралися і діти, й дорослі, щоб пом′янути й вшанувати Небесну Сотню, щоб нагадати про те, яку страшну ціну заплачено за нашу з вами свободу й оновлення країни.

Всіх, хто поліг, згадали поіменно, про них читали вірші Руслан Маковець, Максим Хомічук, Сашко Кліщовий, Іван Гетьман, Данило Гурьянов, Володя Тімохін   Пісні про Україну та про тих, хто за неї загинув, співали наші гості – керівник вокального гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Андрій Уткін, викладач музичної школи по класу бандури Тетяна Песиголовець та учениця музичної школи Катерина Геля.

Відеоматеріал освіжив у нашій пам′яті події тієї трагічної зими. Всім присутнім пригадався задимлений Київ, тривожні постріли, шеренги «Беркуту» на вулицях Інститутській та Грушевського, натовпи привезених з усієї України на підтримку режиму Януковича та звістка про першого вбитого. А ще – Україна давно вже не відчувала такого підняття духу за свою рідну землю, такого патріотизму й самопожертви, як саме тоді, тієї пекельної зими.

Школярі також мали можливість поспілкуватися з безпосереднім учасником  подій на Майдані – медичною сестрою Центральної районної лікарні – Іриною Бабич. Та чи можливо передати словами пережите й побачене? Це можна тільки відчути.

Хвилиною мовчання вшанували пам′ять загиблих за свободу та гідність. Їхня жертва не повинна бути марною. І ми ,живі, мусимо це довести.

Захід організували й провели вихователі Марина Срібна, Тетяна Пенцко та Богдан Калитка.

Переглядів: 441 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »