Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 13:05

Головна » 2015 » Травень » 14 » Дружба з книгою – це свято
Дружба з книгою – це свято

«Читання –  ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини.

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити розказує вам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана нами в дитинстві, залишається у пам’яті на все життя. Ось тому  про книгу ніколи не забувають у школі-інтернаті. Популяризації цього найдавнішого та найдоступнішого джерела інформації відводять обов’язкові години читання в шкільній бібліотеці, щорічні тижні книги. А наприкінці квітня з нагоди Всесвітнього дня книги семикласники на чолі з вихователем Дробітько Т.В. провели на честь мудрого друга свято.

Потієнко Артур, Калінін-Карпухін Владик, Варака Ріта, Наконечний Сергій, Кримський В»ячеслав організували своєрідну мандрівку у часі – шлях книги від часів фараонів та Київської Русі і до нашого сьогодення. Діти переглянули цікаві відеоматеріали про стародавні бібліотеки, рукописні книги та книгодрукаря Івана Федорова.

Змістовний і повчальний захід мав на меті виховувати почуття поваги і шанобливого ставлення до книги, вироблення потреби користуватися бібліотекою; виховувати любов до книги, прищеплювати знання та вміння бережливого поводження з нею.

Переглядів: 803 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »