Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 16:49

Головна » 2019 » Травень » 11 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Відповідно до Положення про підготовку і проведення Дня ЦЗ в загальноосвітніх школах, вимог Закону України «Про цивільну оборону України», вимог чинного законодавства і постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України», Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, з метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки закладу з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року 07 травня 2019 року у Кобеляцькому НРЦ проведений День цивільного захисту (цивільної оборони).

Ранок розпочався із загальношкільної лінійки, на якій учням повідомили про заходи, що відбуватимуться протягом дня. Під час навчального процесу були проведені тренування з екстреної евакуації учнів та працівників, тематичні уроки та години спілкування. На перервах учні мали змогу переглянути виставку наочних матеріалів «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

Вчителі фізичної культури Колінько О.В. та Тараненко Д.М. провели естафети – змагання для учнів 5-9 класів, під час яких діти мали можливість прийняти участь у конкурсах: «Збір солдата», «Снайпер», «Переправа», «Смуга перешкод» та ін.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та коллективу НРЦ діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

Переглядів: 555 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »