Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 07:19

Головна » 2017 » Вересень » 25 » Бережи здоров′я змолоду
Бережи здоров′я змолоду

Здоров′ю та здоровому способу життя в нашій школі приділяють не аби-яке значення. Так, 18 квітня в актовій залі зібралися діти й вихователі з нагоди Всесвітнього дня здоров′я. Виховний захід підготували учні 8 та 9 класів під керівництвом вихователя Нелі Семенець.

Ведучий вихователь Олексій Колінько запрошував на сцену учасників дійства. Діти ділилися знаннями та досвідом дотримання здорового способу життя. А ще говорили про користь та необхідність вживання у їжу овочів та фруктів, які містять необхідні нашому організму вітаміни. Та при цьому важливо відмовитись від шкідливих звичок. Цигарки, алкоголь, наркотики аж ніяк не сприяють здоровому способу життя. Всім відомо, якої шкоди вони завдають молодому організму.

Сюрпризом заходу був наш гість. Більше того. Виявляється, випускник ЗОШ №2 Олексій Дрофа був учнем Олексія Володимировича Колінька. Нині Олексій є волейболистом дніпровської збірної. І всім своїм успіхам завдячує своєму вчителю і тренеру – Олексію Володимировичу.

Насамкінець учасники заходу на прикладі сценки «Мікроб» показали глядачам, яке важливе значення для здоров′я має гігієна.

Щорічний день зоров′я необхідний саме для просвітницької роботи, адже стан організму кожної людини багато в чому залежить від самої людини. Крім того, цей день є потужним засобом популяризації медичних спеціальностей. Наприклад, Сашко Кліщовий вдало зобразив лікаря. Та й білий халат з фонендоскопом йому не аби-як пасував. Крім нього про здоров′я та здоровий спосіб життя нам розповідали Ріта Варака, Настя Бургаз, Володя Павлов та інші.

Переглядів: 493 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »