Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 05:42

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Знати, пам′ятати, дотримуватись!
Знати, пам′ятати, дотримуватись!

Працівники національної поліції часті гості в нашій школі. Ось і сьогодні, 20 листопада , у рамках Тижня безпеки дорожнього руху до наших школярів завітали інспектори сектору реагування патрульної поліції Кобеляцького ВП старший лейтенант Анастасія Вітрук та старший лейтенант Артур Матюх.

Оскільки, холодна пора року створює складні умови для пересування, як водіям, так і пішоходам, то поговорити інспекторам з дітьми було про що. Артур Ігоревич застерігав дітей передусім від необачності. І наголошував на тому, що пішохід, як і водій, також несе відповідальність не тільки за своє життя. Інспектор нагадував учням і про яскравий одяг в темну пору доби, і про погодні негаразди. Так, туман вводить водія в оману. Це явище не тільки утруднює видимість, а ще й віддаляє пішохода чи велосипедиста, скажімо. А в дощ гальмівний шлях при швидкості 60 км за годину сягає 16 м за секунду.

Були й запитання від учнівської аудиторії. Школярів цікавили штрафи для порушників Правил дорожнього руху, що буває з нетверезими водіями, коли їх запеленгувала поліція, та як ходити проїжджою частиною, де немає тротуару.

Отже, робімо висновки й не забуваймо про правила дорожнього руху й про те, що ці правила є і дотримуватись їх ми, пішоходи, велосипедисти та любителі поганяти на мопеді, просто зобов′язані.

Переглядів: 514 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »