Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 00:20

Головна » 2017 » Лютий » 8 » «Здоров′ятко» й «Гребінці» на «Стежинах здоров′я»
«Здоров′ятко» й «Гребінці» на «Стежинах здоров′я»

Тиждень здоров′я та здорового способу життя доповнися ще й цікавим брейн-рингом «Стежинами здоров′я».

Шестикласники розділились на дві команди – «Здоров′ятко» та «Гребінці».  У ході гри учні продемонстрували не тільки свої знання  з предметів охорона здоров»я та  основи  безпеки життєдіяльності, а й кмітливість та вміння орієнтуватися в складних життєвих ситуаціях. Як гасити полум′я чи як уникнути пожежі, як правильно користуватися праскою чи електрообігрівачем та куди й до кого звертатися, коли вже трапилося лихо –  на ці та інші питання  й відповідали діти: розгадували кросворди, з′єднували прислів′я, коментували малюнки та ін.

«Здоров′ятко» поступилися «Гребінцям»    всього лише одним балом. Та це ніскільки нікого не засмутило. Головне, не розгубитися, вчасно зорієнтуватися та надати першу допомогу тим, хто її потребуватиме. А ще краще – намагатися уникати всіляких неприємностей. Варто також відмітити активність Світланки Дзерве, яка грала у складі команди «Здоров′ятко».

Брейн-ринг проводили вчителі Аліна Ніколаєнко та Людмила Тихоненко.

Переглядів: 671 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »