Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 10:14

Головна » 2018 » Березень » 28 » Заняття для цікавих людей
Заняття для цікавих людей

«Якщо забрати в людини змогу мріяти, то зникне одна з найпотужніших причин, що породжує культуру, мистецтво, науку і бажання боротьби в ім′я прекрасного майбутнього». Слова відомого російського письменника Костянтина Паустовського будуть актуальними доти, доки існуватиме життя на планеті Земля. А й справді, все те прекрасне, що нас оточує, створене не на конвеєрі. Художники, скульптори, сучасні дизайнери, музиканти, письменники втілюють в життя свої мрії.

З однією з таких мрійниць пощастило зустрітися й дітям нашого центру. Ольга Курило – педагог за освітою, велика мрійниця і просто цікава людина. Раніше Ольга Григорівна, працюючи в дитячому садку, знаходила час і для своєї улюбленої справи – малювання. Тепер вона бібліотекар Білицької селищної бібліотеки. А в бібліотеці – гурток «Арт-студіо». Тож наша гостя водночас і працює, і має можливість втілювати в життя свої мрії. На запитання, чим займаються гуртківці. Ольга Григорівна відповіла так: «Взагалі-то, я підлаштовуюсь під бажання дітей. Що і з чого виробляти – вирішують мої учні. Вишиваємо картини стрічками, виробляємо різні предмети з підручних матеріалів».

Вироби вихованців «Арт-студіо» схожі на сувеніри. Тут листівки, картини, ляльки, будиночок, котик, пасхальні яйця розмальовані петриківським розписом; є й вироби з бісеру.

Ольга Григорівна скромно запевняє глядачів у тому, що таке мистецтво не вимагає не аби-якої обдарованості чи таланту. Й тут же пропонує взяти участь у майстер-класі. Наша учениця Ілона Лях відвідує гурток у Білицькій бібліотеці. Тому й взялася допомагати своїй вчительці. Виготовляли весняні квіти в кошику. І діти, й дорослі прослідковували процес народження пролісків, після чого кожному захотілося випробувати себе на практиці. Тим більше такого «будівельного матеріалу» у кожному господарстві вдосталь.

− Не поспішайте з висновками – підбадьорювала на прощання глядачів наша гостя, – не виносьте собі передчасний вирок на кшталт : «Не вмію, не зможу». – Варто лише захотіти і у вас все вийде.

А на останок додала: «І важливим тут є навіть не вміння малювати, вишивати чи в′язати, важливо бути цікавою людиною».

Цікаву гостю запросила педагог-організатор Любов Койнаш.

Переглядів: 408 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »