Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 08:47

Головна » 2018 » Березень » 28 » Всі професії потрібні, всі професії важливі
Всі професії потрібні, всі професії важливі

Вибір професії – справа не з легких. Особливо для тих, хто усвідомлює цей вибір як своє майбутнє, свою долю.

Наші випускники вже зробили свій вибір. Чому юнаки та дівчата у майбутньому бачуть себе саме кухарями, перукарями, будівельниками, вчителями – вони розповіли під час зустрічі з провідним фахівцем Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталією Лях.

Та перш ніж розповідати про переваги своїх спеціальностей, школярі пройшли тестування на опис професій, складали прислів′я про працю, переглянули відеоматеріал про нові професії, які на ринку праці найбільш затребувані. Це, передусім, сфера комп′ютерних технологій. Але тому ж айтішнику, щоб працювати, треба їсти, одягатися, у разі потреби звернутися до лікаря, відвідати перукаря… І зрештою мати засоби праці. Тому ( і це без перебільшення) всі професії можна поставити на один щабель.

Наші діти презентували свою майбутню справу у творах. Так, Влада Паламарчук обов′язково вивчиться на перукаря-стиліста.

• Хочу робити людей гарними. А гарна людина впевнена в собі. А, отже, успішна. Моє майбутнє ремесло – це ціле мистецтво –так пояснила свій вибір учениця.

А Валентин Попруга не хоче бути модним, а хоче бути корисним.

- Мрію зводити для людей зручне, комфортабельне житло – сказав майбутній будівельник.

Зоряна Паламарчук планує освоїти педагогіку. Свій вибір пояснила досить переконливо:

- Вчитель - професія не тільки престижна, а й найбільш відповідальна серед інших. Педагог навчає не тільки читати й писати, він навчає й іншим професіям. І головне - виводить людину в життя.

І кожен з майбутніх професіоналів має рацію. Бо не місце красить людину, а людина місце.

Переглядів: 459 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »