Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 17.04.2024, 00:24

Головна » 2016 » Червень » 2 » Восьме чудо світу
Восьме чудо світу

Під такою назвою 20 травня у нашій школі проходила інтелектуально-спортивна гра або ж квест.

Організатори заходу – соціальний педагог Наталка Дейнека та вихователь Яна Коваленко – проводили його саме напередодні вихідних.

Команди «Шухер», «Динаміт», «Оба – на!» та «Баба Галя» формувалися за різними віковими групами. І саме через це дітям було цікаво грати, а дорослим спостерігати за грою. Так, ознайомившись з правилами гри та отримавши завдання, учасники квесту вирушили за вказаним маршрутом. На них чекали зупинки «Спортивна», «Художня, «Казкова», «Логічна» та «Артистична».

Цікаво було спостерігати за тим, як діти миттєво могли зорієнтуватись, наприклад, з постановкою казки. Так, команда «Оба-на!» імпровізувала  «Рукавичку» (капітан Руслан Маковець). Учасники (Іван Гетьман, Сашко Кліщовий, Влад Калінін, Антон Балок, Андрій Бережний, Володя Павлов, Сергій Наконечний), не вагаючись, швидко розподіляли між собою ролі і тут же відтворювали епізоди твору. А потім знову треба було поспішати до наступної зупинки – «Спортивна».

А ще діти отримали завдання намалювати на асфальті майбутнє України. Вихователі були приємно вражені – діти малювали мирну квітучу країну.

Насамкінець команди отримали завдання з підказкою знайти в садку дзеркало. Чому саме дзеркало? Та тому що відображення в ньому і є восьме чудо світу. Цим відображенням, звісно ж, були наші діти!

Переглядів: 554 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »