Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 12:53

Головна » 2018 » Березень » 28 » Весело там, де математика
Весело там, де математика

Хто сказав, що вивчати точні науки нудно й не цікаво?! Учні нашого центру, а також і дорослі, мали можливість переконатись у протилежному. А довели цю сталу істину вчитель фізики Ірина Бровко та вчитель математики Тетяна Масич.

Тиждень точних наук стартував математичною естафетою. Змагалися «Соколята» з «Орлами». Вже за назвами команд можна здогадатися, що суперниками виступили учні проти вчителів. Грали на рівних. Та справедливе журі переможцем оголосило «Орлів».

Цікавою й захопливою видалася гра «Найрозумніший фізик». Перевірити свої знання мали змогу не лише учасники заходу (учні 7-9 класів), а й дорослі. Та й не тільки. Хіба не цікаво знати, скажімо, скільки струн має балалайка, у яких одиницях вимірюють масу, як називається покриття футбольного поля, хто використовує термін «чорна діра» і, врешті-решт, за що тягнув себе барон Мюнхаузен, вибираючись із трясовини?

Отож, гра підняла настрій як учасникам, так і глядачам.

Відкриті уроки, конкурси, змагання, вікторини, розгадування кросвордів – все це відбувалося впродовж шкільного тижня. А допомогли вчителям зробити його цікавим і змістовним Максим Ушаков, Аня Дерев′янко, Влада і Зоряна Паламарчук, Славко Кринський, Влад Калінін-Карпухін, Сергій Яременко, Володя Тімохін, Влад Пурик, Влад Заїчкін та інші.

Переглядів: 463 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »