Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 05:59

Головна » 2018 » Листопад » 23 » Тиждень безпеки дорожнього руху у Кобеляцькому НРЦ
Тиждень безпеки дорожнього руху у Кобеляцькому НРЦ

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи , підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану навчального закладу з 12.11.2018 року по 18.11.2018 року у Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Усі заплановані та проведені заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Тиждень розпочався із загальношкільної лінійки, присвяченої безпеці дорожнього руху. Класними керівниками та вихователями було проведено ряд тематичних годин та годин спілкування : «Вивчаємо правила дорожнього руху», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Дорожня абетка», «Подорожуємо автобусом», «Правила безпеки під час переходу вулиці» , на яких учні пригадали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, обговорили різноманітні дорожні ситуації.

Для учнів 5-7 класів педагогом- організатором Єлізаровою А.В. проведено вікторину «Абетка безпеки на дорозі». Цікавим і пізнавальним було і практичне заняття «Надання першої допомоги при ДТП», яке провела медичний працівник навчального закладу Кучеренко М.О. На даному занятті учні навчились накладати пов’язки, зупиняти кровотечу, накладати імобілізаційні шини.

А на завершення Тижня безпеки дорожнього руху до вихованців НРЦ завітав інспектор Кобеляцького ВП Матюх А.І., який розповів про засоби регулювання дорожнім рухом та перехід дороги на регульованому перехресті, звернув увагу дітлахів на те, як безпечно дістатися до школи та орієнтуватися на дорозі завдяки дорожнім знакам і світлофорам.

Проведення Тижня показало, що вихованці Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру у достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Переглядів: 448 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »