Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 08:38

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Слідами березня
Слідами березня

Перший місяць весни співпадає зі святом книги невипадково. Місяць березень – щедрий на свята та події. Саме в березні письменники всього світу святкують свій професійний день. А, отже, де письменник, там і книжка.

Йдучи слідами березня, протягом тижня діти й дорослі обговорювали такі прості й водночас складні питання нашого сьогодення, існування та життя-буття. Так, 21 березня в актовій залі відбувся диспут на тему: «Щастя. Як його знайти?» У чому полягає сенс життя і що це за явище таке чи стан душі – щастя? Та й чи треба його шукати, те щастя, чи, можливо, воно саме знаходить кожного з нас? Про це та інше говорили дорослі й старшокласники.

З історією виникнення книги та книговидавництва ознайомились п»ятикласники під час бібліотечного уроку, провели який вчитель Анна Жукова та бібліотекар Світлана Місна.

Про українських письменників, про тих, хто несправедливо забутий або ж навіть і невідомий і йшла мова під час усного журналу «Завжди – проти течій». Згадали також і сучасних українських письменників, твори яких варто прочитати. Звісно ж, не обійшлося без поезії Ліни Костенко.

Тиждень завершився показом фільму «Завдяки Вінн Діксі». Про дитячу неординарність, про любов і дружбу, про повагу та взаєморозуміння із захопленням спостерігали на екрані діти й дорослі. Виявляється, це зовсім нескладно – бути терпимими та поважати один одного.

Переглядів: 479 | Додав: bogdan | Рейтинг: 2.0/1
«  Квітень 2017  »