Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 15:19

Головна » 2018 » Квітень » 13 » Шана тобі, дитяча книго!
Шана тобі, дитяча книго!

Міжнародний день дитячої книги відзначили в нашому НРЦ.

Літературна вікторина почалася з «Казкової розминки», потім змагалися в умінні користуватися довідковою літературою на конкурсі «Словничок». А конкурс «Портретознавець» показав, що наші діти добре знають українських письменників. І не тільки письменників, а й героїв творів впізнавали на конкурсі «Загадки казкових героїв».

«Закінчіть прислів′я» -таким було останнє завдання для учасників вікторини. І тут наші діти показали свою обізнаність та повагу до її Величності Книги. Ще б пак! Кожний книголюб знає, що книга – дзеркало життя; або ж не багатство красить людину, а розум. А розуму ми набираємося з книжок. І всі присутні згадали свою першу в житті книжку. Для більшості – це та книжка, яку кожному з нас читала мама. І це були чарівні, захопливі казки. У яких добро завжди перемагало зло і винний неодмінно був покараний або ж спокутував свої гріхи. Отож, і згадалося прислів′я «Казка вчить, як на світі жить». А казка – королева дитячої літератури. Хоча й дорослим не завадить повчитися на казках.

На заході згадували й видатного казкаря Г.-Хр. Андерсена. Діти преглянули цікаві буктрейлери з його казок.

І завершили свято на оптимістичній ноті. На питання «Коли помре книжка?» у відеоматеріалі давали відповідь українські письменники – Ірена Карпа, Любко Дереш, Юрій Андрухович, Юрій Винничук та філософ Михайло Мінаков.

Відповідь як аксіома - «НІКОЛИ!».

Захід підготувала й провела бібліотекар школи Світлана Місна.

Переглядів: 431 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »