Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 01:50

Головна » 2016 » Вересень » 7 » Прийшов вересень і в нашу школу
Прийшов вересень і в нашу школу

Перший ранок осені видався прохолодним, хоч і сонячним. Та це аж ніяк не бентежило галасливу дітвару та схвильованих батьків. Для випускників – це останній перший дзвінок, для малечі – перший у житті. Все колись починається вперше. Ось і перший дзвоник нагадав нашим вихованцям про те, що вони подорослішали ще на одне літо.

Шкільне подвір»я зустрічає своїх господарів квітами, різнокольоровими кульками, піснями про школу й дитинство.

Директор школи-інтернату Валентина Шпорт по-материнськи щиро вітає всіх  з початком нового навчального року, з Днем знань.

− Сьогодні у нас особливе свято для тих, хто прийшов сюди вперше і кого перший дзвоник покличе за парти востаннє,- звернулася до присутніх Валентина Миколаївна.- У наймолодших – ще все попереду, для найстарших – можливість обдумати своє майбутнє. Удачі вам в усіх ваших починаннях.

Зі святом першого дзвінка прийшли привітати дітей та їх наставників керівник апарату райдержадміністрації Віра Олейнікова, начальник штабу кобеляцьких козаків Віктор Буряченко та начальник Кобеляцького відділу поліції Володимир Федан. Гості вітали школярів, а головний козак району подарував нашим вихованцям книгу «Слава Полтавщини».

− За вами майбутнє, - сказав Віктор Андрійович. – Тож рівняйтесь на своїх славних земляків.

А потім ще співали пісень, жартували, приймали казкових гостей – Буратіно, Лисиця Аліса та Кіт Базіліо також завітали на свято. Та перший дзвоник весело й наполегливо покликав усіх на перший тематичний урок – «Це наше і це твоє».

Про початок нового шкільного року оповістили наші першачки – Анжела та Костя Маковець.

Отже, прощавай безтурботне літо і здрастуй, школо!

Переглядів: 687 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »