Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:59

Головна » 2017 » Вересень » 25 » Подумай про майбутнє – обери життя.
Подумай про майбутнє – обери життя.

Продовжуючи тему здоров′я та здорового способу життя, у виховній групі 10 класу відбувся захід про звички, які заважають жити не тільки тим, хто не може (чи не хоче) їх позбутися, а й оточуючим. Так, мова йшла про шкідливі звички.

Алкоголь, тютюн, наркотики – це ті три ворога, від яких кожного з нас дорослі застерігали з самого дитинства. . Це саме ті чинники, які мають безповоротний вплив на формування особистості; це специфічна отрута для мозку й фізичного розвитку організму. Саме про наслідки, які залишають після себе горілка, цигарки й дози заради компанії, і йшлося на виховній годині.

• наркомани, курці не існують самі по собі. Так, саме «існують», бо життя залежних від тієї чи іншої отрути інакше як існуванням не назвеш. У приречених є рідні, життя яких перетворюється на пекло поряд з алкоголіком чи наркоманом. А в компанії курця той, хто не палить, перетворюється на пасивного курця.

Діти переглянули відео про те, як змінюється людина під дією отруйних речовин, які перетворюють її організм на раба. А зміни у психіці призводять до деградації. А якщо наркоман, то смертник.

Насамкінець організатор виховного заходу вихователь Богдан Калитка провів вікторину. Та окрім відповідати на запитання у дітей ще були й запитання.

Переглядів: 502 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »