Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 02:21

Головна » 2017 » Січень » 11 » Новий рік для дорослих дітей
Новий рік для дорослих дітей

Новий рік – свято не тільки для дітей.  На Діда Мороза із Снігуронькою чекають і дорослі. Бо всі ми в душі залишаємося дітьми. І всі ми – трохи романтики. І  під Новий рік ми, дорослі діти, знову запалюємось вогником надії на здійснення найзаповітніших мрій. А раптом… І, о, диво! Вони збулися! Всяк буває!

Веселий запальний настрій, море дива,  веселощів і жартів подарували нам, дорослим, наші старшокласники на новорічному вечорі 28 грудня. І не тільки це. Наші юні артисти надали  нам таку можливість відчути себе дітьми, помріяти і справді повірити в диво. Хоч і новорічне.

Співали нам, розважали нас, жартували наші «Зірки з естрадного краю», Листоноша, принцеса Несміяна, Звіздар, Клоун,  Ріпка та всі ті, хто хотів її вирвати.

За веселий розважальний вечір ми, вчителі та вихователі та всі інші працівники школи, щиро вдячні сестрам Паламарчук, Васі Сирбу, Богдані Моні, Сергію Наконечному, Сашку Кліщовому, Володі Павлову, Руслану Маковцю, Валентину Попрузі, Любі Яременко, Ігорю Опалькову, Сніжані Троценко, Каті Кондрі, Світланці Дзерве, Вадику Шейку, Ніці Орачковській та іншим. А також педагогу-організатору Любові Койнаш та музичному керівнику Наталці Вільховій.

Усіх з Новим роком! Усіх з Новим дивом!

Переглядів: 503 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
1 Id2hyks1tq