Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 14:37

Головна » 2017 » Січень » 11 » Новий рік – це казка, Новий рік – це диво.
Новий рік – це казка, Новий рік – це диво.

Напевно, жодного свята діти так не чекають, як Нового року. Бо для них – це не просто свято. Це загадкове диво, яке приносить з собою безліч загадок і таємниць, сюрпризів і… всіляких приємних несподіванок. А ще Дід Мороз зі Снігуронькою. Який же Новий рік без них? На їх появу чекають найбільше!

Для наших молодших вихованців новорічне свято було і казкою, і дивом, і виставою. Школярі мали змогу зустрітися й поспілкуватися з літературними та казковими героями.

На самому початку дійства дітей вітав і розважав впродовж усього часу Клоун Кузя та оберігав від Бандита символ наступного року –  Курочку з золотим яєчком.

Смішив усіх веселий Карлсон, а Баба Яга, як і завжди дошкуляла дітворі своїми витівками.

Та найцікавішим для глядачів було те, що ролі  новорічних героїв виконували вчителі , вихователі,. а також самі діти. Так, наші наймолодші вихованці виконували танець жовторотих курчат.

Нарешті всі дочекалися Діда Мороза зі Снігуркою. А, отже, і    Новий рік  вже настав. Нащі гості поспішили до інших малят, а нашим побажали:

Ви ж не хворійте й будьте щасливі,

Мої дівчатка й хлоп′ята милі!

Та на цьому веселощі не закінчилися. Клоун Кузя оголосив про час для ігор. Бо на те сьогодні свято. Сміх і жарти ще довго не вщухали в актовій залі школи.

Співали й танцювали, розповідали вірші про Новий рік, словом, розважали своїх товаришів наші юні артисти сестри Голик, Оксана Черня, Славко Маковець, Федя Іваненко, Катя Скрипай, Настя Кашуба, Юля Павелко та інші.

Свято для дітей організували й провели вихователі Сергій Келеберда, Жанна Пелюхня та Любов Пестременко.

Переглядів: 457 | Додав: bogdan | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2017  »