Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 22:28

Головна » 2017 » Лютий » 12 » Неси добро у світ природи
Неси добро у світ природи

У житті немає нічого другорядного. Суспільство впливає на кожну людину зокрема і кожна людина в свою чергу впливає на суспільство загалом. Кожен з нас – маленька часточка навколишнього світу. Який він є і яким йому бути – залежить від кожного з нас. Саме про це і йшла мова на відкритій виховній годині «Неси добро у світ природи».

Вихованці групи Р-4   та їх старші товариші підготували цікаве дійство на тему охорони природи. Зоряна й Влада Паламарчук, Ніка Орачковська, Юля Павелко, Данило Татарко, Женя Іваненко, Славко Маковець, Світланка Дзерве,  сестри Голик , Нона Дінець, Христина Стога та інші учасники заходу співали пісні, розповідали вірші, звертались до присутніх від імені лісу,  ріки, повітря, землі з вимогою берегти їх, пам′ятаючи, що природа має свої закони, від яких залежить життя людини на планеті Земля. .

Насамкінець діти утворили екологічний флешмоб.

Цікавий відеоматеріал та участь дітей утворили прекрасний повчальний урок про вплив людини та її поведінки на навколишній світ. Захід також виховує ціннісне ставлення до природи, як до рідної домівки, бажання зберегти її для майбутніх поколінь.

Виховну годину провела вихователь Юлія Міщенко.

Переглядів: 593 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »