Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 13:25

Головна » 2018 » Лютий » 7 » «Народе мій, до тебе я ще верну!»
«Народе мій, до тебе я ще верну!»

Початок року видався багатим на події та дати. Окрім церковних свят календар січня рясніє ювілеями.

Пам′яті Василя Стуса був присвячений виховний захід і в нашій школі. 6 січня йому виповнилося б 80.

В.Сттус - громадський діяч, літератор, перекладач, борець за правду й справедливість, поет-патріот, який заплатив власним життям за свої принципи й переконання. Поет, який кинув виклик радянській системі і опинився в її жорнах. Та зрештою став для всіх нас взірцем незламного духу. Не багато було на той час таких сміливців. Та Василь був саме таким. Яскраве, насичене подіями (переважно трагічними) життя випало на долю поета. Та це був його вибір, про який він не шкодував. «Кожна людина має можливість вибирати свій шлях і я обрав такий», - говорив Василь Семенович про себе.

Діти читали вірші поета, розповідали випадки з його біографії. Рядки з його поезій вже давно стали крилатими висловами: «Як добре те, що смерті не боюсь я…» або ж «Народе мій, до тебе я ще верну!» А для Василя Стуса вони були девізом життя. Школярі також мали можливість переглянути цікавий відеоматеріал про життя Василя Стуса та навіть прослухати вірші у його виконанні.

Захід підготували й провели вчитель української мови й літератури Анна Жукова та бібліотекар навчально-реабілітаційного центру Світлана Місна. Їм допомагали Володя Тімохін, Влад Пурик, Ілона Лях, Сніжана Троценко, Славко Кринський, Настя Бургаз та Ріта Варака.

Переглядів: 414 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »