Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 10:20

Головна » 2018 » Квітень » 13 » Музика мене обрала
Музика мене обрала

У житті буває по-різному. Деколи ти долю обираєш, а деколи доля тебе. Для Юрія Олександровича Бутка доля винятку не зробила . Вона обрала його для себе. Для музики.

На прохання організатора зустрічі, Любові Койнаш, розповісти про свій життєвий шлях наш гість відповів коротко:

-Біографія моя звичайна. Нічого особливого. Освіту отримав у Житомирському музичному училищі. А потім працював і в музичній школі, і в Будинку культури…

І сьогодні його творча діяльність пов′язана з РБК, з народним колективом «Ворскла» та вокальним ансамблем «Джерело».

Юрій Олександрович відома у місті людина. Талановитий музикант, баяніст-віртуоз. І ми мали можливість у цьому переконатися. У його виконанні звучали народний танець «Гопак», «Щедрик-ведрик» М.Леонтовича, «Полька», «Козачок», «Полонез» у різних оранжировках.

На прохання глядачів-слухачів музикант награвав мелодії різних пісень, переважно народних українських. Живу музику нині не часто доводиться слухати. Тому «Несе Галя воду», «Ой, на горі там женці жнуть», «Черемшина», «Чорнобривці», «Ой, я маю карі очі, маю чорні брови» зал слухав із захопленням.

А ще на прохання дітей Юрій Олександрович провів музичну вікторину. Що може бути цікавішим за відгадування мелодій пісень до мультфільмів? Цікаво було й дорослим.

Та й сам музикант людина цікава й неординарна. Напевно, тому що талановита. Вдячні глядачі аплодували й дякували за змістовно проведений час, просили заграти останню мелодію.

- Хіба що останню, - посміхався наш гість. Бо поспішав на репетицію до РБК. Обіцяв зустрітися ще. Але вже разом з «Ворсклою» та «Джерелом».

Переглядів: 443 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »