Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 08:26

Головна » 2019 » Лютий » 23 » Міжнародний день рідної мови у Кобеляцькому НРЦ
Міжнародний день рідної мови у Кобеляцькому НРЦ

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Відзначили це свято і у нашому навчально-реабілітаційному центрі.

Учителі української мови та літератури Шпорт В.М., Жученя Ю.А., Савенко О.А. провели мовно-літературні вікторини, на яких учні мали змогу показати знання, здобуті на уроках. Діти залюбки відповідали на запитання, розшифровували буквено-цифрові ребуси, пригадували героїв улюблених українських казок, декламували напам’ять вірші про мову. Вихованці НРЦ вкотре підтвердили думку про те, що українці- це справді розумна нація, яка має чим пишатися

Класними керівниками та вихователями було проведено ряд виховних годин, пронизаних українським духом та любов’ю до рідного слова.

Учителі початкових класів організували для малечі ряд конкурсів, мовознавчих ігор та вікторин.

Також учні мали можливість ознайомитися із тематичною добіркою літератури у шкільній бібліотеці, написати диктанти « Пиши українською без помилок », провести « День без суржика »

Цей день вкотре об’єднав вихованців, учителів навчального закладу і показав високий вияв патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Переглядів: 498 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »