Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 00:49

Головна » 2018 » Березень » 28 » Кохання неповторне і вічне як життя
Кохання неповторне і вічне як життя

Кохання приходить до кожного по-різному. Кохають усі, незалежно від віку, від професії та часу. А перше кохання народжується в школі. Тому день закоханих (або ж Валентинів день) вже стало традицією відзначати і в нашій школі.

Цьогоріч закохані пари представиляли Оленка Кремінь та Максим Ушаков, Каріна Голик та Федя Іваненко, Влада Паламарчук та Андрій Бережний, Зоряна Паламарчук та Артур Потієнко. Наші закохані змагалися за звання найзакоханішої пари.

Шлях до першого місця ніколи не є легким. Виконати завдання, витримати конкурси, поставити музичні кліпи – такою була програма нашого шоу. А минулорічну сценку «Сон в АТО» Зоряна Паламарчук та Андрій Бережний на замовлення глядачів виконали на біс.

Наші пари змагалися наскільки завзято, що прискіпливому журі (вихователі Богдан Калитка, Тетяна Пенцко та Руслан Маковець) нелегко було розділити місця, а тим більше надати перевагу найкращим учасникам. Та з самого початку і впродовж всього дійства попереду йшли Зоряна Паламарчук та Артур Потієнко. Їм і належить пальма першості.

Друге місце між собою розділили дві пари – Оленка Кремінь та Максим Ушаков, Влада Паламарчук та Андрій Бережний, на третьому – наші наймолодші учасники дійства – Каріна Голик та Федя Іваненко. Та це ніскільки не вплинуло на настрій Каріни й Феді. Адже цей конкурс для них перший. Отже, ще все попереду.

Веселощі й радість переповнювали і учасників, і глядачів. За гарний настрій напередодні вихідних всі дякували педагогу-організатору Любові Койнаш, а також ведучим шоу Насті Кучеренко та Вікторії Леліковій.

Переглядів: 424 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »