Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 06:37

Головна » 2017 » Вересень » 25 » Дитинство наше, мов вчорашній день
Дитинство наше, мов вчорашній день

Пролунав останній дзвоник… І знову сумно. Святково прикрашена актова зала чекає на випускників і гостей. А школа наповнена урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями. Радісно розправляти крила і боляче лишати рідні місця, де пролетіло 10 неповторних літ. Ці почуття охоплюють героїв, винуватців нашого вечора – випускників, їхніх рідних та вчителів.

Святковий одяг, квіти, легкі посмішки та дитяча розгубленість на обличчях – це наші десятикласники. Сьогодні вони ще школярі, а завтра – вже дорослі люди. Тому вручення атестатів є особливо хвилюючим моментом святкового вечора.

Директор школи Валентина Шпорт кожному з них вручить документ про середню освіту, як посвідку про дорослість, і кожному з них скаже напутнє слово. І тут, в стінах школи, і водночас ніби вдома – це вже востаннє для наших випускників. Та все те, що у житті відбувається вперше, колись має статися востаннє. Така закономірність. Тому зайве хнюпити носи на святі. Бо у нас сьогодні справді свято. Про це навіть нагадав ведучий:

Не треба сліз, в цей день не плачуть,

Це перший крок в дорослий світ.

Нехай наставники пробачать нас

За помилки минулих літ.

І знову привітання від вихователів та вчителів, від класного керівника Тетяни Даценко. А діти подякують кожному вчителю, своїм рідним вихователям та всім працівникам школи

…Ми кажем нині всім спасибі,

Що підняли, зростили нас,

І хвилювалися весь час…

Нас вабить шлях новим світанком,

І в путь-дорогу кличе нас.

Ми не забудем вас ніколи

І ви, хоч зрідка, та згадайте нас.

Ідуть в життя наші випускники, вихованці нашої школи. Подивімося на них ще раз, уже майже дорослих дітей. Вони щасливі тому, що молоді, що в них усе ще попереду.

То ж у добрий час!

Випускний вечір організували й провели вихователі групи 10 класу Богдан Калитка та Світлана Безкібальна.

Переглядів: 568 | Додав: bogdan | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »