Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.04.2024, 05:56

Головна » 2019 » Січень » 31 » 55 років знань, добра, любові.
55 років знань, добра, любові.

25 січня 2019 року Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр відзначав свій 55-річний ювілей. Ні лютий холод, ні снігова заметіль не змогли стати на перешкоді родинному святу – ювілею рідної школи. Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували цей день вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні та батьки.

З нагоди знаменної дати до закладу завітали поважні гості – голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, начальник Кобеляцького відділу поліції Сергій Джулай, заступник генерального директора по соціальних питаннях ТОВ агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич, які побажали учням та вчителям наснаги на творчу та продуктивну роботу.

З вітальним словом звернулася до присутніх директор навчального закладу Валентина Шпорт, яка висловила щиру вдячність ветеранам педагогічної праці і сьогоднішнім учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності і таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. Учням побажала, щоб роки у рідній школі були успішними для кожного, бо саме успіхи додають упевненості у завтрашньому дні.

Колишні директори школи Анатолій Кучеренко та Олександр Даценко згадали історію розбудови, розвитку й життя школи. Приємно було бачити на святі і педагогів-ветеранів. Їхні спогади про роки праці були світлими і добрими, а для них пролунало багато слів вдячності за довгі роки сумлінної і відданої праці.

Урочистості продовжились запальними танцями й піснями, які підготували для гостей вихованці навчального закладу.

Школа вдячна всім, хто прийшов на свято! Вдячна за підтримку та щиру любов! До нових зустрічей!

Переглядів: 472 | Додав: bogdan | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2019  »